Super „Dipwork“ komanda arba Metų Geriausieji

Super „Dipwork“ komanda arba Metų Geriausieji

Norėdami padėkoti kolegoms už nuveiktus darbus ir tuo pačiu įsikvėpti naujoms idėjoms, sumanymams ir užduotims, gruodžio pabaigoje susirinkome apdovanoti metų geriausiuosius. Penktadienio popietę paaiškėjo devynių nominacijų laimėtojai, kuriuos slaptu balsavimu išrinko administracijos darbuotojai.

Metų „Dipwork“ projektas

Metų „Dipwork“ projektas – veikla, priimtas sprendimas ar kūrinys, kuris atnešė daugiausiai naudos įmonei. Nominuoti šie projektai: darbo valandų sistema, blogas ir vidinė „Gepard“ sistema. Daugiausiai balsų surinko darbo valandų sistema, kuri žymiai pagreitino darbo valandų apskaitą, sutaupė laiko skaičiuojant ir sumažino galimų klaidų tikimybę. Prie šio projekto dirbo ne vienas darbuotojas, tačiau padėka įteikta Andriui Šliaužiui, kuris programavo šią sistemą.

Metų „Dipwork“ projektas 

Metų šnekutis

Kaip juokaujame, net ir vienas būdamas patalpoje šis žmogus sugebėtų palaikyti pokalbį, o kai jo nėra ofise įsivyrauja ramybė. Laimėtojas yra Evaldas Karpavičius ir jo puikiausia frazė: „Neduok pavalgyti – duok pakalbėti.“

Metų šnekutis

Metų ekspertas – patarėjas

Kaip sklando kalbos, šis asmuo žino atsakymus į visus klausimus, kartais, net ir į tuos, kurie dar neužduoti. Kaip komentavo balsavusieji „Pas  šį žmogų visi ir dėl visko šiais metais.“. Taigi, toks žmogus „Dipwork“ komandoje yra Giedrė Žiulkutė.

Metų ekspertas – patarėjas

Metų geraširdis

Metų geraširdis „Dipwork“ kompanijoje rūpinasi kitais, kad pilvas visada būtų pilnas. Kaip sakoma pas mus – sotus kolega, geras kolega. Laimėtojas vienbalsiai išrinktas Evaldas Karpavičius. Visiems puikiai žinoma frazė, „Nepraeik pro šalį“, kurią Evaldas visada parašo į „Slack“ (administracijos vidinė bendravimo sistema), palikęs ko nors gardaus virtuvėlėje: nesvarbu, ar tai ką tik iškeptos bandelės iš kepyklėlės „Ievos skanėstai“, juodas šokoladas ar mamos kepti kibinai.

Metų geraširdis

Metų naujokas

Praėjusias metais administracijos komanda pasipildė dešimčia darbuotojų. Tačiau tik vienas galėjo pelnyti Metų naujoko apdovanojimą, kuris net ir po savaitės darbo, atrodo, kad čia dirbtų daugiau nei metus. Buhalterė Viktorija Gedeikytė greitai įsiliejo į kolektyvą ir puikiai atlieka užduotis, tad ji, kolegų manymu, ir pelnė metų naujoko vardą.

Metų naujokas

Metų sveikuolis

Metų sveikuoliu išrinktas Evaldas Karpavičius ne tik dėl sveiko gyvenimo būdo, patarimų sportuojantiems, bet ir todėl, jog Evaldas „tikriausiai kolegų saldainius suvalgo paslapčiomis, kai niekas nemato.“

Metų sveikuolis

Metų ištiesk pagalbos ranką

Kolegos labiausiai dėkojo Gabrielei Vilutytei už pagalbą, sakydami „Jei tik galės – padės.“

Metų ištiesk pagalbos ranką

Metų betonuotojas

Metų betonuotoju išrinktas Mantas Galminas, už tai, jog suvienija, už rodomą pagarbą visiems, net kai sprendžiami sudėtingi klausimai, objektyvumą ir motyvuojančias kalbas susirinkimų metu.

Metų betonuotojas

Vakaro metu vyko šventiškiausio kabineto ir kostiumo rinkimai, nes paminėti metų geriausiuosius „Dipwork“ kolektyvas susirinko pasipuošęs. Vakaro tema „Kalėdų bling bling, žalia ir raudona“.

Pats gražiausias – šventiškai pasipuošęs kabinetas

Įnirtinga kova dėl šventiškiausio kabineto vyko tarp buhalterijos ir personalo atrankos-pardavimų skyrių. Galiausiai, įspūdingiausiai pasipuošusiu kabinetu, kuris nudžiugino visus „Dipwork“ darbuotojus išrinktas personalo atrankos-pardavimų kabinetas.

Metų apsauga

Neužmiršome ir mažųjų draugų – Granto ir Azyzos, kurie mus ir saugo, ir džiugina: „Vienas daugiau miega nei dirba, kitas prižiūri, ar kolegos tinkamai surūšiavo šiukšles“.

Metų apsauga

Metų pasižadėjimai

Kiekvienas gavo sveikinimo atviruką, kuriame galėjo palikti pasižadėjimą sau, ką atliks, ko atsisakys ar ko sieks 2020 metais. Juk norai ir svajonės pildosi. Svarbu užsirašyti!

Pasibaigus apdovanojimams susibūrėme bendrai vakarienei restorane „Baltos lėkštės“. Vakarienės metu dalinomės smagiausiomis ir netikėčiausiomis istorijomis, kurios nutinka komandiruočių metu, tikrinome tarpusavio komunikacijos gebėjimus ir dalinomės, kodėl patinka dirbti kolektyve, būtent, šioje kompanijoje.