Giedrė: „Man svarbus pasitikėjimas, tikiu pačia idėja ir įmonės veikla“

Giedrė: „Man svarbus pasitikėjimas, tikiu pačia idėja ir įmonės veikla“

Giedrė bene geriausiai pažįsta įmonės klientus Skandinavijos rinkoje. Jos tikslas ne tik parduoti paslaugą klientui vieną kartą, o ir užmegzti tvirtus ryšius, kad klientas taptų lojalus. „Mūsų klientai yra mūsų partneriai“, sako Giedrė pardavimų vadovė.

Giedre, papasakok kaip atrodo Tavo įprasta diena.

Labai sudėtinga (juokiasi). Mano rytas prasideda nuo priskirtų užduočių pasitikrinimo. Tikrinu situaciją su esamais klientais ar viskas gerai, ar nereikia naujų darbuotojų, galbūt, reikia darbuotojų sertifikavimų ir panašiai. Taip pat naujų klientų paieška, atsakymai į pateiktas verslo užklausas, skambinimas potencialiems klientams, pristatau įmonę, kas esame, kokias paslaugas teikiame, ir žinoma, visų dokumentų įvairiose institucijose Švedijoje tvarkymas, ir ad hoc vertimai iš ir į Švedų kalbą. Tikriausiai taip atrodo mano diena (šypsosi).


Kokiu nudirbtu darbu šioje įmonėje didžiuojiesi labiausiai?

Nėra tokio dar. Jis vis dar ateityje. Mano mėlynasis banginis dar plaukioja : )

Kur semiesi motyvacijos ir įkvėpimo darbui?

Realiai, tikriausiai per app'są. Motyvacijos gaunu per „Calm“ programėlę. Gali daryti mankštas, meditacijas per šią programėlę. Taip pat motyvacijos semiuosi iš žmonių, kurie mane motyvuoja, kurie man yra autoritetas, pavyzdžiui, iš jų  „Instagram“ profilio. Mane taip pat motyvuoja visa komanda. Iš jų semiuosi motyvacijos, gal net direktorius įkvepia. Man svarbus pasitikėjimas, tikiu pačia idėja ir įmonės veikla.

Koks Tavo darbo moto?

Ką darai, daryk gerai.

Kaip mėgsti leisti laisvalaikį?

Aš mėgstu gaminti maistą. Miegoti man labai patinka, būti prie jūros, pasivaikščioti, padėti kitiems, užsiimti naudingesne veikla. Pirmasis numeris vis tiek lieka gaminti... ir tvarkyti namus.
Ką mėgstu gaminti? Man patinka itališkas maistas. Geriausiai gaminu risoto, man taip atrodo, ir mėgstu gaminti desertus visokius.


Koks Tavo mėgstamiausias filmas / knyga?

Iš tikrųjų labai sunku išsirinkti. Labai daug turiu mėgstamiausių. Vienas mėgstamiausių filmas “Seven Pounds” („Septynios sielos“),  “In time” („Įkalinti laike“). Motyvuoja pati mintis, kad Tu nesi kažkoks pats geriausias, ir kartais save verčiau paaukoti kitam, nes yra kitų žmonių, labiau nusipelniusių. Dar paminėsiu, filmą „Kvadratas“ (“The Square”), mėgstu skandinavų filmus. Man labai patinka Kventino Tarantino filmai. Savotiškas katarsis, kai po visų žiaurumų galiu atrasti ramybę.
O knyga F. Kafkos „Procesas“ absoliučiai arba H. Hesės knygos. Ypač stipri F. Kafkos knygos mintis, kaip veikia visuomenė, kad žmonės nepaprastai žiaurūs vienas kitam be jokios priežasties. Ir tai padeda prisiminti, kad tu toks neturi būti.
H. Hesė priverčia galvoti, skaitant stabtelėti, kartais reikia netgi „pasigooglinti”, sužinoti kažką daugiau.
Laisvalaikiu mėgstu eiti į teatrą ir baletą, į „Toli nuo klasikos“ vakarienes su Inga Žilevičiene.


Kaip vadintųsi filmas ar knyga apie Tave?

„Mistika“. Dėl to, kad žiūriu „Iksmenus“ (“X men”).

Ko galėtum išmokyti savo kolegas?

Gerumo kažkiek, atjautos galėčiau išmokyti. Ir paaiškinti kodėl reikėtų būti geram.

Kodėl čia yra ta vieta, kur dirbi ir nori dirbti?

Tai ne visada yra vieta, kur aš noriu dirbti, nuoširdžiai pasakius. Būna visokių dienų. Kaip ir visiems būna, kai kyla egzistencinių klausimų. Nes man tikrai norisi, kad šitas dalykas veiktų. Tikrai yra gera galimybė išvažiuoti ir užsidirbti. Noriu būti žmogus, kuris padeda kitiems žmonėms rasti darbą, kad jie gautų kuo geresnes darbo sąlygas ir gerus užsakovus. Ir norisi, kad mūsų žmonės gerai dirbtų, kad klientai būtų patenkinti.
Ir iš kitos pusės, man čia patinka, nes jaučiu palaikymą ir jaučiu, kad bet kada galiu pasikalbėti su savo vadovais, kad ir kas nutiktų. Niekada šitoje kompanijoje dirbdama nesijaučiau kaip karys vienas lauke. Niekada. Iš tiesų, dėl to pasirinkau, būtent, šią kompaniją iš kelių galimų.

Susipažinti su kitais komandos nariais galite čia.